#1 2015-12-05 00:45:21

Ashraf Rahmati
Użytkownik
Dołączył: 2015-12-04
Liczba postów: 10
Windows VistaChrome 46.0.2490.86

Relacje z v-światem

Salam!

Bracia, po zmianie ustrojowej powinniśmy popracować nad naszym wizerunkiem w v-świecie, przede wszystkim ubiegać się o uznanie nas przez inne kraje. Chciałbym by Kukria poprowadziła politykę przyjaźni zgodnie z naukami Muhammada (ṣallā llāhu ʿalay-hi wa-sallam), tak jak to robiły poprzednie rządy. Trzeba ułożyć się na pierwszym miejscu z naszymi sąsiadami - Trizondalem, Austro-węgrami i Winktown. No i z Surmenią, bo chociaż mamy z nimi traktaty to warto byśmy poszli w dyplomacji o krok dalej.

Co Bracia myślą o moich propozycjach?

Pozdrawiam!

Offline

#2 2015-12-05 14:08:49

Hadi Hoza
Administrator
Dołączył: 2015-09-22
Liczba postów: 63
UbuntuChromium 45.0.2454.101

Odp: Relacje z v-światem

Bracie Ashrafie,

Moje serce napełniło się radością, gdy wysłuchałem Waszej propozycji. Rzeczywiście, jako wyznawcy Religii Pokoju powinniśmy tym Pokojem emanować. Przypomnę słowa mojego jedynego jak dotąd kazania wygłoszonego w Meczecie Alego w Kamankeshu: "Każdy muzułmanin przez swoje zachowanie, moralnosć, osiągnięcia naukowe i podejmowane w życiu decyzje powinien stanowić wzorowy przykład dla innych".

Do tego potrzebujemy dużo pracy. Mikronacje nie chcą z zasady uznawać państwa bez strony internetowej, rozwiniętych instytucji, kilku aktywnych obywateli, etc...

Ashraf Rahmati napisał/a:

Chciałbym by Kukria poprowadziła politykę przyjaźni zgodnie z naukami Muhammada (ṣallā llāhu ʿalay-hi wa-sallam), tak jak to robiły poprzednie rządy.

Niestety, ale poprzednie rządy Republiki Kukrii nie prowadziły polityki przyjaźni. Walczyliśmy wtedy z kolonializmem, to prawda, jednak rząd Alego Nishara wrzucał niemal wszystkie państwa sąsiednie do jednego worka. Dobrze to było widać w sporze z Trizondalem – Trizondalczycy chcieli się z nami dogadać, ale pan Nishar wolał machać szabelką. Nic dziwnego, że teraz zniknął z Kukrii, bo pewnie mu za to wstyd.


sQpDI8D.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Kukria 2015

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cookie-monsters - rowniarestobar - sadowa1 - vicerpg - sraka