#26 2015-09-25 22:53:26

Niko Berisha
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-22
Liczba postów: 12
Windows 7Chrome 45.0.2454.99

Odp: [GŁOSOWANIE] Uchwała KRN ws. powołania Ochotniczej Gwardii Narodowej

PRZECIW

Ochotnicza Gwardia Narodowa miała w założeniu zapewnić jednolite dowództwo nad powołanymi niedawno trzema organizacjami paramilitarnymi. Z tego co widzę powstaje ona obok nich i tworzy jeszcze większy chaos organizacyjny. Stworzenie silnych sił zbrojnych jest oczywiście priorytetem i musi się tym zająć nowo wybrane Zgromadzenie Ludowe. Nie budzi u mnie zadowolenia fakt, że w razie ewentualnej agresji o bezpieczeństwie Kukrii decydować będę partyzantki nad którymi kontroli nie ma KRN. Nic na razie nie wskazuje by czekał nas taki scenariusz, dlatego uważam, że z utworzeniem sił zbrojnych można poczekać.

Ostatnio edytowany przez Niko Berisha (2015-09-25 22:53:48)

Offline

#27 2015-09-26 01:50:18

Mehmet Saraj
Użytkownik
Skąd: Pëjceva, Tapa Cuqrië
Dołączył: 2015-09-09
Liczba postów: 74
MacintoshSafari 601.1

Odp: [GŁOSOWANIE] Uchwała KRN ws. powołania Ochotniczej Gwardii Narodowej

Jestem ZA. Mój głos jest bardzo pragmatyczny i nie ma nic wspólnego z programem mojej partii. Moim zdaniem lepiej mieć takie siły zbroje niż nie mieć ich w ogóle. Jestem przeciwko armii w takiej formie, ale pęd potrzeb i rekordowo krótki czas na podjęcie takiej wiążącej decyzji nie pozwala mi głosować przeciwko projektowi pana Nasrallaha Singha. Takie czasy


(–) Mehmet Saraj

psc.png?h=25
Członek Socjalistycznej Partii Kukrii

Offline

#28 2015-09-26 12:47:53

Ali Nišar
Administrator
Skąd: Kemankeš
Dołączył: 2015-09-08
Liczba postów: 155
WWW
UbuntuChromium 45.0.2454.85

Odp: [GŁOSOWANIE] Uchwała KRN ws. powołania Ochotniczej Gwardii Narodowej

Jako że wszyscy zagłosowali, nie widzę potrzeby dalszego czekania na wyniki głosowania.

Niniejszym zamykam głosowanie nad przyjęciem Uchwały KRN ws. powołania Ochotniczej Gwardii Narodowej.


Podsumowanie głosowania

Uprawnionych do głosowania: 8 obywateli.
Głos oddało: 8 obywateli.

Niniejszym stwierdza się, że frekwencja wyniosła 100%.


Głosy ZA: 5, tj. 62,5% głosów.
Głosy PRZECIW: 3, tj. 37,5% głosów.
Głosy WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0, tj. 0% głosów.

Niniejszym stwierdza się, że Kukryjska Rada Narodowa przyjęła Uchwałę KRN ws. powołania Ochotniczej Gwardii Narodowej.

Przegłosowany akt zostaje niezwłocznie ogłoszony w Dzienniku Ustaw Republiki Kukrii.


على نشار

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Kukria 2015

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
myrtana - survipixel - oxencarn - testoweforum - mastersofchaos