#1 2015-09-24 20:23:27

Imelda Laurel
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-13
Liczba postów: 104
Windows 8.1Chrome 36.0.1985.97

Czerwony Sztandar

Towarzysze!

Widmo krąży po Kukrii. Widmo imperializmu. Dlatego powołałam do życia Czerwony Sztandar, czyli organizację militarną, której celem jest ochrona Kukrii przed trizondalską agresją. Szeregi nasze nie są liczne, ale jeżeli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam!

Philippine-HiStory-Today-Hukbalahap-Formed-6.png


(-) babcia Imelda

Offline

#2 2015-09-24 20:53:07

Ali Nišar
Administrator
Skąd: Kemankeš
Dołączył: 2015-09-08
Liczba postów: 155
WWW
UbuntuChromium 45.0.2454.85

Odp: Czerwony Sztandar

Imelda Laurel napisał/a:

Towarzysze!

Widmo krąży po Kukrii. Widmo imperializmu. Dlatego powołałam do życia Czerwony Sztandar, czyli organizację militarną, której celem jest ochrona Kukrii przed trizondalską agresją. Szeregi nasze nie są liczne, ale jeżeli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam!

Mam nadzieję, że Czerwony Sztandar nie będzie nikogo prowokował, a jedynie bronił lokalnej ludności przed ewentualną agresją w zgodzie z prawem i normami międzynarodowymi. Odpowiednie oświadczenie w tej sprawie może załagodzić ewentualne niepokoje. Nie zapominajmy, że cudzoziemcy traktują naszą aktywność w tej materii śmiertelnie poważnie i czasem nawet nad wyrost. Nie chciałbym, żeby z powodu jakiegoś nieprzemyślanego oświadczenia którejkolwiek z milicji doszło do agresji na nasze państwo. Razem bądźmy za to odpowiedzialni.


على نشار

Offline

#3 2015-09-24 20:58:11

Imelda Laurel
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-13
Liczba postów: 104
Windows 8.1Chrome 36.0.1985.97

Odp: Czerwony Sztandar

W przeciwieństwie do innych organizacji tego typu nie planujemy nie tylko przenosić wojny na cudze terytorium, ale nawet jej rozpętywać. Mam nadzieję, że po zakończeniu trudnego procesu pokojowego Czerwony Sztandar przekształci się we milicję obywatelską.


(-) babcia Imelda

Offline

#4 2015-09-24 20:59:38

Ali Nišar
Administrator
Skąd: Kemankeš
Dołączył: 2015-09-08
Liczba postów: 155
WWW
UbuntuChromium 45.0.2454.85

Odp: Czerwony Sztandar

Imelda Laurel napisał/a:

W przeciwieństwie do innych organizacji tego typu nie planujemy nie tylko przenosić wojny na cudze terytorium, ale nawet jej rozpętywać. Mam nadzieję, że po zakończeniu trudnego procesu pokojowego Czerwony Sztandar przekształci się we milicję obywatelską.

Niezmiernie cieszy mnie Pani zdanie. [dblpt])


على نشار

Offline

#5 2015-09-26 15:15:42

Imelda Laurel
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-13
Liczba postów: 104
Windows 8.1Chrome 36.0.1985.97

Odp: Czerwony Sztandar

Komisja Likwidacyjna podjęła uchwałę o przekształceniu Czerwonego Sztandardu w organ o charakterze policyjnym. Po zmianie nazwy Czerwonego Sztandaru na Zjednoczone Oddziały Milicji Obywatelskiej do nowych kompetencji tego organu należy utrzymywanie ładu i porządku, walka z przestępczością, zapewnienie bezpieczeństwa publicznego, oraz prowadzenie postępowania przygotowawczego w zakresie niezastrzeżonym dla innych organów. Decyzja ta została podjęta w związku z przystąpieniem do tworzenia sił zbrojnych, przez co istnienie tej formacji w dotychczasowej formule przestało być konieczne.

W ramach przekształceń organizacyjnych powstały następujące służby:
- kryminalna
- dochodzeniowa
- drogowa
- prewencji

Do czasu powołania komendanta głównego, milicja jest podległa bezpośrednio Komisji Likwidacyjnej.


(-) babcia Imelda

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Kukria 2015

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sadowa1 - pmp3 - patulski - vicerpg - sraka