#1 2015-11-22 01:59:46

Hadi Hoza
Administrator
Dołączył: 2015-09-22
Liczba postów: 63
Windows VistaChrome 46.0.2490.86

Oświadczenie NZOP ws. Kukrii

ovi51z5.png
جمع وطنى يلا نجات جمهورى
Narodowe Zgromadzenie Ocalenia Publicznego

W imię Boga Miłosiernego i Litościwego!

W dniu 9 listopada wydałem oświadczenie w którym ogłosiłem zawiązanie Narodowego Zgromadzenia Ocalenia Publicznego. Chciałem aby władze Republiki Kukrii przywróciły się do działania i kontynuowały dzieło Wolnej Kukrii. Niestety tak się nie stało. Nasz kraj popadł w regres podobny do czasów kolonializmu. Jako patriota i muzułmanin nie mogę patrzeć jak Kukria umiera. Dlatego z całą świadomością ogłaszam:

1. Z uwagi na nieefektywność tracą ważność: Ustawa Konstytucyjna Republiki Kukrii z dn. 21.09.2015 r., Ustawa o ordynacji wyborczej, Rozporządzenie Przewodniczącego KRN ws. zarządzenia wyborów, Rozporządzenie Przewodniczącego KRN ws. uprawnionych do głosowania.

2. Wybory do Zgromadzenia Ludowego Republiki Kukrii są nieważne z uwagi na pkt 1.

3. Z uwagi na nieefektywność i brak aktywności członków, Kukryjska Rada Narodowa ulega rozwiązaniu. Ilekroć w obowiązującym prawie jest mowa o KRN, jej funkcje przejmuje NZOP.

4. Powierza się dowództwo nad Ochotniczą Gwardią Narodową Hadiemu Hožy.

5. Zmienia się nazwę państwa z Republiki Kukrii na Kukrię. Symbolami Kukrii jest flaga składająca się z czarnego białego i zielonego pasa wraz z czerwonym trójkątem z białym półksiężycym. Herbem Kukrii jest srebrny orzeł Saladyna z flagą na tarczy i nazwą państwa.

6. Wspólnoty Kukrii ulegają likwidacji na rzecz większego dobra jakim jest jedność Kukrii.

7. Wprowadza się język urzędowy polski na obszarze całego kraju i powierza się stworzyć język ogólnokukryjski ponad wspólnotami zapisywany alfabetem arabskim.

8. Nakazuje się przestrzeganie praw wydawanych przez NZOP.

9. NZOP gwarantować będzie podstawowe prawa człowieka i obywatela określone w Deklaracji Niepodległości.

10. Obywatele Kukrii mają prawo wstępowania do NZOP.

Niechaj Bóg ocali Kukrię i jej Lud przed zagładą.

(-) Hadi Hoža


sQpDI8D.png

Offline

#2 2015-11-25 00:26:59

Mehmet Saraj
Użytkownik
Skąd: Pëjceva, Tapa Cuqrië
Dołączył: 2015-09-09
Liczba postów: 74
UbuntuChromium 45.0.2454.101

Odp: Oświadczenie NZOP ws. Kukrii

Wybrano Pana do Zgromadzenia Ludowego, a teraz urządza Pan zamach stanu? Gdzie się podziała demokracja, ja się pytam?!

Nie widzę, by się Pan z kimkolwiek konsultował. Proszę natychmiast zakończyć tą prywatę!


(–) Mehmet Saraj

psc.png?h=25
Członek Socjalistycznej Partii Kukrii

Offline

#3 2015-11-25 09:14:40

Hadi Hoza
Administrator
Dołączył: 2015-09-22
Liczba postów: 63
UbuntuChromium 45.0.2454.101

Odp: Oświadczenie NZOP ws. Kukrii

Mehmet Saraj napisał/a:

Wybrano Pana do Zgromadzenia Ludowego, a teraz urządza Pan zamach stanu? Gdzie się podziała demokracja, ja się pytam?!

Nie widzę, by się Pan z kimkolwiek konsultował. Proszę natychmiast zakończyć tą prywatę!

Dla mnie zamachem stanu to była sytuacja w której wybrane do rządzenia osoby nie wykazały się żadną inicjatywą żeby zainaugurować posiedzenie zgromadzenia ludowego, a poza tym nasza konstytucja przy tylu aktywnych osobach (2? 3?) po prostu nie działa


sQpDI8D.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Kukria 2015

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forum123 - forumnaszatv - naszlaku - hiromc - slowianie